En Güzel Hikayeler Bebedor’la Başlar!

en-guzel-hikayeler-bebedor’la-baslar!

Bebedor diyor ki: ”Bundan tam 30 yıl önce en güzel hikayeler Bebedor’la başlar!”

”Ebeveynlerimiz ve minikleri için rengarenk ve sevgi dolu bir dünya kurduk. 1992 yılında başlayan Bebedor’un büyülü yolculuğu, 2009’dan itibaren Kopaş Kozmetik bünyesinde devam ediyor. 1974 yılında Eczacı Adil Karaağaç tarafından kurulan ve Dalin, Humana gibi uzman bebek markalarını da bünyesinde bulunduran Kopaş Kozmetik, anne ve bebekleri kaliteli ürünlerle buluşturuyor. Ebeveynlere konforlu bir yaşam tarzı sunmayı kendine misyon olarak ediniyor.”

Türkiye’nin en sevilen anne bebek bakım ürünleri markası Bebedor, rakipsiz birden çok yeniliğin ürün ailesinde yer alması ile farklı ve güvenilir ürünlerini anne bebekler ile buluşturuyor. Ebeveynlere destek olmayı önceliği haline getiren Bebedor, farklı ihtiyaçlara karşılık veren ürün ailesi ile şimdi tam 30. yaşını kutlamanın mutluluğu içinde!

Ulaşılabilirlik ile Kalite Bir Arada

Uzman bebek bakım markası Bebedor, dayanıklı ürünler sunmak konusunda bir ebeveyn kadar hassas ve detaycı davranıyor. Avrupa Standartları’na uygun, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış, yüksek kaliteli ürünler üretmek konusunda tutarlı çalışmalar yürütmeyi çok önemsiyor.

Her anne ve bebek, nerede yaşadıklarından ve ne kadar para kazandıklarından bağımsız bir şekilde kaliteli ürün kullanmayı hak eder.

Bebedor ise güvenilir ve kaliteli ürünleri anne babalara uygun fiyatlar ile sunarak her bebeğin hayatına dokunmak istiyor.

Bebek Gelişimine Yön Veren “Doğal Ebeveynlik” Yaklaşımı

Bebedor Ailesi olarak, bebeklerin dünyaya gözlerini açtıkları ilk günden itibaren aileleri tarafından gözlemlenmesi, seslerinin daima duyulması ve anlaşıldıklarını hissetmeleri çok büyük önem taşıyor.

Biz de bebeklerin gelişiminde bu bakış açısının ne denli büyük bir öneme sahip olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle bebeğin biyolojik ve duygusal süreçlerine müdahale etmeyen, ona kendi hikayesini yazması konusunda fırsat tanıyan “doğal ebeveynlik” düşüncesi, Bebedor’un yoluna ışık oluyor.

Bebeğini önemseyen tüm anne babalarımızı bu yolda aydınlatarak, ebeveynlik bilincini desteklemek adına Bebedor’un uzman ekibi ile bir arada çalışıyoruz.

Premium Ürünler ile Şık ve Kolay Kullanım

Kolay ulaşılabilirliği esas alarak anne-bebek yolculuğuna eşlik eden ve “Annelik Doğanızda, Bebedor Yanınızda” sloganıyla yepyeni bir dönemin kapısını aralayan Bebedor, ürün gamına eklediği Premium Ürünler Serisi ile bebeklerin kendilerini güvende, rahat ve mutlu hissetmelerini sağlıyor.

Bebedor’un Isıyla Renk Değiştiren Akıllı Cam Biberonu

Bebeğinizin beslenme anlarını daha kaliteli hale getirmek için tasarlanan Akıllı Cam Biberon, ısıyla buluştuğunda renk değiştirerek ideal beslenme sıcaklığını anneler için ortaya koyuyor.

Sıcak süt ya da mama biberona eklendiğinde biberonun rengi şeffaflaşıyor. Bir süre bekledikten sonra, Akıllı Cam Biberonun rengi şeffaftan pembeye doğru değişmeye başlayacaktır.

Sütün ya da mamanın soğumaya başladığını ve bebeğinizin beslenmesine uygun bir ısıya kavuştuğu anlamak bu sayede oldukça kolaylaşır.

Biberonun içindeki sıvı soğuduğunda ise rengi pembeleşecektir. Kayma önleyici dış yüzeyi sayesinde tutuş kolaylığı sağlayan bu çok akıllı biberon, ebeveynlerin ihtiyaçlarına şık bir biçimde karşılık vermek için tasarlandı.

Temizlenme açısından da oldukça pratik olan Bebedor Isıyla Renk Değiştiren Akıllı Cam Biberon, kolaylıkla parçalarına ayrılabilir ve bir biçimde yıkanabilir.

Bardağa Geçiş Sürecinde Anne Bebeklere 360 Derece Destek

Bebedor’un özenle tasarlanan Premium ürün ailesinden 360 Derece Tritan Bardak, bebeğinizin kendi kendine beslenme alışkanlığı edinmesi için geçiş dönemini hem sağlıklı hem de eğlenceli biçimde geçirmesini sağlıyor.

Ergonomik yapısı ve kulpları, bardağın kolayca kavrayabilmesine ve 360 derece ağız yapısıyla bardağın her tarafından su içmeye yardımcı olarak bebeğinizin dökmeden bardaktan su içmeyi öğrenme sürecini hızlandırıyor. Aynı zamanda sert, berrak, şık, dayanıklı ve kokusuz Tritan malzemeden üretilmiştir.

Yalnızca 360 Derece Tritan Bardak değil, diğer birçok yenilikçi ürünümüzde de tritan malzeme kullanarak, camın sağlıklı yanını polipropilenin uygun fiyatıyla anne babalarımıza sunmayı hedefledi.

Bebedor’un Her Yaştan Bebeğe Uygun Silikon Kaşık Biberonu

Premium ürünlerine bir diğer üyesi, anne babalar tarafından çok sevilen Bebedor Kaşık Biberon!

Prematüre ve yeni doğan bebeklerin güvenle kullanabileceği Kaşık Biberon, tamamı yumuşak medikal silikondan üretilmiştir. Bu özelliği sayesinde beslenme sırasında kolaylıkla sıkılabiliyor ve sıvının akış hızı anne babalar tarafından ayarlanabiliyor.

Biberon sıkıldığında kaşık kısmı doluyor ve bu sayede sıkma derecenize göre miktarı ayarlama imkanına sahipsiniz.

Bebedor Kaşık Biberon’un vakumlu tabanı ve kolay kavranabilir özel dış yüzeyi sayesinde istenen yüzeye dik bir biçimde tutturularak zemine sabitlenebiliyor.

Vakumlu yapısı hem tek elle besleme kolaylığı hem de hijyenik bir beslenme süreci sağlıyor.

Tek elle kullanılabiliyor oluşu, bebeğinizin beslenme anlarının daha konforlu olmasına olanak sağlıyor. Böylelikle anneler bir elleriyle biberonu tutarken, diğer eliyle bebeklerini kavrayabiliyor.

Bebedor ürünlerine ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz: https://www.e-bebek.com/search?q=bebedor%3Arelevance

Anne İç Görülerinden Besleniyoruz

Bebedor olarak, önceliğimiz daima annelerimiz!

Anneleri ve bebekleri yakından tanıyor, onların hislerini önemsiyoruz. Keyifli fakat bir o kadar endişeli geçen büyüme sürecinde zorluklarla baş eden ebeveynlere, çok yönlü ve kullanışlı ürünlerimiz ile destek oluyoruz.

Böylelikle annelerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor; hayatına dokunuyoruz. Annelerimiz ile ortak dili konuşmaya verdiğimiz değeri, kimi zaman yakın bir arkadaş olarak, kimi zaman ise uzman kimliğimizle gösteriyoruz.

Ancak yalnızca anne ve bebeklerinin ihtiyaçlarını karşılamayı değil, onlara günlük yaşam içerisinde sağlıklı bir ortam yaratmayı amaçlıyoruz.

Bebedor ile Ebeveynlere Psikolojik Destek

Uzman psikologlarımız sayesinde bebeğinizi beklediğiniz o heyecanlı dönemden kucağınıza aldığınız an hissettiklerinize, yeni anne olmanın beraberinde getirdiği yeni düzene uyum sağlama endişelerine, bebeğiniz ile iletişimi geliştirebileceğiniz yollardan onu farkındalık bilinci yüksek bir birey olarak büyütebilmek için neler yapmanız gerekeceğine kadar birçok konuda size ışık oluyorlar.

Doğal ebeveynlik anlayışının ortaya çıkardığı özgüveni besleyerek, ebeveynlerin çocukları ile ilişkilerini şekillendirmek için çabalıyoruz. Bunu yalnızca sunduğumuz ürünlerin kalitesi ve güvenilirliği ile değil, ebeveynlerimize sağladığımız psikolojik destek uygulamaları ile veriyoruz.

Online mecralarda ve sosyal medyaya edindiğimiz annelere psikolojik destek sağlama misyonunu büyük bir mutluluk ve özveri içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Annelerin bebeği ile kurduğu bağ ve beraberinde gelen sorumluluklar sonucunda bireyselliğinden sıyrıldığını görmek mümkün olabiliyor.

Bebeğini gözlemleme, anlama döneminde anneler özellikle sosyal hayatta görünmezlik hissine kapılarak duvarlar örebiliyor. Bebedor Ailesi ise annelerin bu gibi psikolojik destek ihtiyaçlarını, önümüzdeki günlerde uzmanlarımız ile gerçekleşecek birçok destek programı ile karşılamayı planlıyor.

Altın Bebek ve Bebedor’un Renkli Dünyası

Uzman bebek bakım markası Bebedor’un şık ve yepyeni tasarımlarında bebeklerin rengarenk dünyasından ilham aldık.

Bebedor bebeklerinin iyi anlaşacakları ve daima güvenecekleri bir arkadaşı olması gerektiği iç güdüsünden yola çıkarak, minikleri Altın Bebek ile tanıştırdık.

Yakın zamanda doğan ve kısa süre içerisinde çok sevilen Altın Bebek, gelişim sürecini “doğal ebeveynlik” yaklaşımına uygun bir biçimde yaşıyor.

Müdahaleci ve mükemmellik arayışında olmayan ebeveynlere sahip Altın Bebek, kendi hikayesini yazabildiği bir dünyada yaşıyor.

Bütün bebeklerin onun gibi fikirlerini rahatça ifade edebildiği, her işin üstesinden tek başına gelebileceğine dair olan inancımızı onun sevgisiyle büyütüyoruz.

Bütün bebekler tıpkı Altın Bebek gibi kendi hikayesini yazsın, en güzel hikayeler Bebedor’la başlasın!

admin

Read Previous

Çocuklarda Özgüven Eksikliği

Read Next

Bebeklerin Burçlara Göre Özellikleri

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir